• حضور در سامان علاوه بر امکان انجام امور بانکی به شما فرصت تجربه متفاوت استفاده از خدمات بانکی را می‌دهد. همکاران خوش‌آمدگوی ما همیشه آمادگی ارائه راهنمایی‌ها و کمک برای دریافت سریع خدمات بانکی را دارند.
  • بخشی از عملیات و خدمات بانکی نیاز به حضور در شعبه دارند. دریافت کارت، رمز خرید کارت هدیه یا افتتاح حساب برای نخستین بار از این نوع هستند. اینگونه خدمات را همکاران عملیات و پشتیبان ما در باجه‌های جداگانه برایتان انجام می‌دهند تا شما کمتر در صف انتظار بمانید و سریعتر به دیگر کارهایتان برسید.
  • اگر در شعبه بودید و همزمان برای انجام کارهای بانکی ازجمله از انتقال وجه، گزارش‌گیری و... به نت‌بانک نیاز داشتید، ما فضایی مناسب را برایتان تدارک دیده‌ایم.
  • در صورت نیاز به مشاوره‌های بیشتر در مورد خدمات اعتباری و ارزی و فرآیندهای مربوط به تشکیل پرونده، همکاران متخصص ما آماده ارائه مشاوره‌های لازم به شما هستند.
  • برای انجام بسیاری کارها به ویژه واریز وجه نقد به حسابتان نیازی به ایستادن در صف ندارید. ما دستگاه‌هایی به نام خودگردان را در شعب سامان قرار داده‌ایم تا شما به راحتی و بدون نوبت واریز وجه انجام دهید. همراه‌بانک سامان نیز برای انجام خدمات غیرحضوری در هر زمان قابل استفاده است. شما با یک بار حضور در شعبه می‌توانید رمز اپلیکیشن را دریافت کنید و با راهنمایی همکاران ما آن را از سایت بانک دانلود و نصب کنید.
  • نظرات شما همواره راهنمای ما برای ارائه بهتر خدمات و محصولات است. بنابراین با ثبت نظرات خود ازطریق دستگاه‌های نظرسنجی شعب می‌توانید کمک بسزایی در ارائه خدمات بانک سامان داشته باشید.

نزدیکترین شعب بانک سامان را روی نقشه بیابید

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به بانک سامان است. © 1398