شرکت پردازشگران سامان در سال 1389 توسط گروه مالی سامان تأسیس شد. در ابتدای کار، برای بهره‌گیری از تجربیات و سوابق متخصصان حوزه فناوری اطلاعات اقدام به خریداری شرکت نرم‌افزاری تندرنور کرد که از شرکت‌های باسابقه و فعال در زمینه سخت‌افزاری و نرم‌افزاری سامانه‌های کارت هوشمند، پایانه‌های فروش، خودپرداز و محصولات بانکی مختلفی است و با بهره‌گیری از نیروهای مجرب، مبتکر و کارآمد سعی در افزایش پتانسیل خود در توسعه محصولات در حوزه بانکداری الکترونیک و حوزه‌های وابسته کرده است. شرکت پردازشگران سامان عضو شورای عالی انفورماتیک بوده و بیش از نه سامانه آن دارای گواهینامه تأیید فنی از شورای عالی انفورماتیک است.

خدمات و محصولات فعلی شرکت پردازشگران سامان، در حوزه‌های بانکی، بازار سرمایه و بیمه، خدمات ارزش‌افزوده بانکی، خدمات پشتیبانی برای محصولات، تجارت الکترونیک، هوش تجاری و داده‌کاوی است.

 از نگاه دیگر خدمات و محصــولات نرم‌افزارهای بانکــی فوق در هر سه لایه محصولات بانکی یعنی پیشخوان (Front End)، لایه میانی (Middle ware) و لایه پشتی (Back end) ارائه می‌‌شود و معماری لایه‌ای موجود در محصولات این شرکت باعث شده تا این محصولات در کمترین زمان ممکن قابل ویژه‌سازی برای استفاده بانک‌ها و مؤسسات مالی و اعتباری مختلف شود. محصولات شرکت پردازشگران سامان را می‌توان در حوزه‌های ارائه خدمات به مشتریان (B2C)، کسب‌وکارهای بزرگ (B2B)، کارمندان شعب و ستاد (B2E)، سرویس‌های ارتباطی با بانک مرکزی و دولت (B2G)، داده‌کاوی و بومی‌سازی طبقه‌بندی کرد.

 

برای آشنایی با فعالیت‌های شرکت پردازشگران سامان به سایت این شرکت به نشانی www.samanpr.com مراجعه کنید.

رمزینه، اپلیکیشن دریافت رمز دوم پویا
بستن

نزدیکترین شعب بانک سامان را روی نقشه بیابید

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به بانک سامان است. © 1398