حساب قرض‌الحسنه جاری

حساب جاری يک حساب با قابلیت برداشت است که یکی از ابزار برداشت از آن، دسته‌چک است. شما می‌توانید با نوشتن مبلغ و تاریخ مشخص روی هر برگه چک، امکان برداشت از آن را برای دیگران فراهم کنید. لازم است در تاریخ مشخص‌شده روی چک، مبلغ چک به‌طور کامل در حساب‌جاری یا پشتیبان آن موجود باشد. چک‌های بانک سامان را می‌توان با حضور در تمامی شعبه‌ها یا واگذاری به حسابی در دیگر بانک‌ها ازطریق سامانه چکاوک وصول کرد. با افتتاح این حساب می‌توانید امور کسب‌و‌کار خود را آسان‌تر انجام دهید. ماهیت این حساب، قرض‌الحسنه است و به موجودی آن سودی تعلق نمی‌گیرد. برای افتتاح حساب قرض‌الحسنه جاری به یکی از شعب سامان مراجعه کرده یا برای دریافت اطلاعات بیشتر با مرکز سامان‌ارتباط به شماره 6422-021 تماس بگیرید.

حساب قرض‌‌‌‌‌‌‌‌الحسنه‌‌‌‌‌‌‌‌ پس‌انداز

با داشتن یک حساب قرض‌الحسنه پس‌انداز، هم امنیت وجوه خود را تأمین می‌کنید و هم از تمامی خدمات مرتبط با یک حساب بانکی شامل واریز، برداشت، انتقال وجه، کارت برداشت و دیگر خدمات بانکداری الکترونیک برخوردار می‌شوید. همان‌گونه‌ که از نام این حساب پیداست، ماهیت این حساب قرض‌الحسنه است و سودی به آن تعلق نمی‌گیرد. برای افتتاح این حساب به یکی از شعب سامان بیایید و برای دریافت اطلاعات بیشتر می‌توانید با مرکز سامان‌ارتباط به شماره 6422-021 تماس بگیرید.

سپرده‌ سرمایه‌گذاری کوتاه‌مدت عادی

سپرده‌ سرمایه‌‌‌‌‌‌‌‌‌گذاری کوتاه‌‌‌‌‌‌‌‌‌مدت عادی از فراگیرترین سپرده‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بانک سامان است. شما می‌‌‌‌‌‌‌‌‌توانید وجوه خود را به هر مقدار و هرگاه بخواهید به این سپرده واریز کرده یا از آن برداشت کنید. به موجودی سپرده سرمایه‌گذاری کوتاه‌مدت عادی سود تعلق می‌گیرد که به‌‌‌‌‌‌‌‌‌صورت روزشمار محاسبه و هر ماه به سپرده‌‌‌‌‌‌‌‌‌ شما واریز می‌‌‌‌‌‌‌‌‌شود. برای افتتاح انواع سپرده‌های سرمایه‌گذاری کوتاه‌مدت به یکی از شعب سامان مراجعه کنید یا برای دریافت اطلاعات بیشتر با مرکز 24ساعته سامان ارتباط به شماره 6422-021 تماس بگیرید.

سپرده سرمایه‌گذاری بلندمدت یک‌ساله

شما می‌توانید وجوه مازاد بر نیازهای جاری خود را برای مدتی مشخص، در بانک سامان سپرده‌گذاری کرده و سود آن را به‌صورت ماهانه دریافت کنید. 
در دوره سپرده‌گذاری، امکان افزودن به مبلغ سپرده یا برداشت و انتقال وجه از آن وجود ندارد؛ اما بستن تمام یا بخشی از آن، پیش‌از پایان دوره سپرده‌گذاری امکان‌پذیر است.

نزدیکترین شعب بانک سامان را روی نقشه بیابید
بانک سامان

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به بانک سامان است. © 1398