سایر خدمات بانکداری شرکتی

سایر خدماتی که بانکداری شرکتی به صاحبان شرکت‌ها ارائه می‌دهد به شرح زیر است:

  • برخورداری مدیران شرکت‌های کلان از مزایای خدمات قابل‌ارائه به مشتریان اختصاصی و ویژه بانک از قبیل CIP فرودگاه و ...
  • مشاوره بازاریابی محصولات موردنیاز شرکت‌ها
  • ارائه خدمات ویژه ازطریق صرافی
  • ارائه محصولات خاص اعتباری با توجه به نوع فعالیت و کسب‌وکار شرکت که از آن جمله می‌توان به تسهیلات خرید کالا از بورس کالا با همکاری شرکت کارگزاری بانک سامان اشاره کرد.
  • مشاوره تأمین مالی ازطریق انتشار اوراق و پذیرش رکن ضامن اوراق
  • ارائه تسهیلات به کارکنان شرکت‌ها
  • ارائه سبد محصولات مخصوص شرکت‌های پخش
  • جمع‌آوری وجوه نقد شرکت‌ها
  • نصب دستگاه خودپرداز و cash less ATM و خوددریافت و خودپرداخت

ابزارهای الکترونیک

ما انجام امور بانکی و حرفه‌ای را با ارائه راهکارهای ابزارهای الکترونیک برای شما آسان کرده‌ایم. در بانک سامان می‌توانید از  نت‌بانک شرکتی برای پیشبرد امور کسب‌و‌کار خود برخوردار شوید.

نت بانک شرکتی

شرکت‌ها، سازمان‌ها، مؤسسات و صاحبان کسب‌وکار می‌توانند به‌عنوان اشخاص حقوقی از خدمات نت‌بانک شرکتی استفاده کنند. نت‌بانک شرکتی سامان خدماتی متناسب با نیازهای حرفه‌ای کاربران خود فراهم می‌کند.

سوئیفت

دریافت صورت‌حساب ازطریق سیستم سوئیفت MT940 برای شرکت‌هایی که به شبکه یادشده متصل باشند.

دستگاه کارت‌خوان

نصب دستگاه کارت‌خوان ، ارائه سرویس درگاه‌های اینترنتی، برگشت وجوه به‌صورت آنلاین و ...

بن‌کارت سامان

بن‌کارت سامان برای بهبود فرايند پرداخت‌‌های کارفرمايان به کارکنان سازمان‌‌ها، شرکت‌‌ها و واحدهای صنفی طراحی و عرضه شده و جايگزينی مناسب برای بن‌‌ها و حواله‌‌های غيرنقدی است.
این کارت بنابه درخواست شما صاحبان کسب‌وکار و مديران سازمان‌‌‌‌ها، شرکت‌‌ها و واحدهای صنفی برای کارکنان‌تان صادر می‌‌شود. بن‌کارت سامان بانام و با قابليت ‌‌شارژ به دفعات نامحدود صادر می‌شود و تا سه‌ سال پس‌‌از تاريخ صدور اعتبار دارد. 
کارکنان شما می‌‌توانند با بن‌کارت سامان ازطريق پایانه‌های فروشگاهی بانک‌های عضو شتاب و سایت‌های فروش اینترنتی عضو شاپرک، نسبت‌‌به خرید کالا و خدمات، رزرو بلیط هواپیما، قطار و اتوبوس، رزرو هتل و پرداخت قبض‌های خدمات شهری (آب، گاز، تلفن، موبايل و برق) اقدام کنند.

خدمات امانی

شما مشتريان بانکداری شرکتی می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌توانید بدون پرداخت اجاره‌بها از صندوق‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های امانت موجود در بانک سامان استفاده کنید. 
اگر هنگام درخواست شما از شعبه، صندوق خالی موجود نباشد، نام شرکت شما در فهرست انتظار ثبت می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌شود و به‌محض موجود بودن صندوق خالی، شما را باخبر خواهیم کرد.

رمزینه، اپلیکیشن دریافت رمز دوم پویا
بستن

نزدیکترین شعب بانک سامان را روی نقشه بیابید
بانک سامان

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به بانک سامان است. © 1398