ما آمادگی داریم تا از طریق یک مدیریت تخصصی به نام مدیریت بانکداری شرکتی طیف گسترده ای از خدمات مورد نیاز شرکت‌ها را با سرعتی بسیار زیاد ارایه کنیم. برای آغاز راه همکاری لازم است تا میزبان حساب‌ها و سپرده‌های شما باشیم.


حساب قرض‌الحسنه جاری

حساب جاری يک حساب با قابلیت برداشت است که ابزار برداشتتم از آن دسته چک است. شما می‌توانید با نوشتن مبلغ و تاریخ مشخص روی هر برگه چک، امکان برداشت برای دیگران فراهم کنید. لازم است در تاریخ مشخص‌شده روی چک، مبلغ چک به‌طور کامل در حساب جاری یا پشتیبان آن موجود باشد. چک‌های بانک سامان را می‌توان با حضور در تمامی شعبه‌ها یا واگذاری به حسابی در دیگر بانک‌ها و ازطریق اتاق پایاپای (کلر) وصول کرد.

برای افتتاح حساب قرض‌الحسنه جاری شرکت خود می توانید با مدیریت بانکداری شرکتی بانک سامان تماس بگیرید یا به نزدیک ترین شعبه مراجعه کنید یا برای دریافت اطلاعات بیشتر با مرکز سامان‌ارتباط به شماره 6422-021 تماس بگیرید.

حساب قرض‌‌‌‌‌‌‌‌الحسنه‌‌‌‌‌‌‌‌ پس‌انداز

با داشتن یک حساب قرض‌الحسنه پس‌انداز، هم امنیت وجوه خود را تأمین می‌کنید و هم از تمامی خدمات مرتبط با یک حساب بانکی شامل واریز، برداشت، انتقال وجه، کارت برداشت و دیگر خدمات بانکداری الکترونیک برخوردار می‌شوید.همان‌گونه‌ که از نام این حساب پیداست، ماهیت این حساب قرض‌الحسنه است و سودی به آن تعلق نمی‌گیرد. برای افتتاح این حساب با بانکدار شرکتی خود در مدیریت امور بانکداری شرکتی بانک سامان تماس بگیرید.
در صورت نیاز به کسب اطلاعات همکاران ما در مرکز سامان‌ارتباط (6422-021) آماده پاسخگویی و راهنمایی به شما خواهند بود.  

سپرده سرمایه‌گذاری کوتاه‌مدت عادی

سپرده‌ سرمایه‌‌‌‌‌‌‌‌‌گذاری کوتاه‌‌‌‌‌‌‌‌‌مدت عادی از فراگیرترین سپرده‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بانک سامان است. شما می‌‌‌‌‌‌‌‌‌توانید وجوه خود را به هر مقدار و هرگاه بخواهید به این سپرده واریز کرده یا از آن برداشت کنید. به موجودی سپرده سرمایه‌گذاری کوتاه‌مدت عادی سود تعلق می‌گیرد که به‌‌‌‌‌‌‌‌‌صورت روزشمار محاسبه و هر ماه به سپرده‌‌‌‌‌‌‌‌‌ شما واریز می‌‌‌‌‌‌‌‌‌شود.
برای افتتاح انواع سپرده‌های سرمایه‌گذاری کوتاه‌مدت به یکی از شعبه‌های سامان مراجعه کنید یا برای دریافت اطلاعات بیشتر با مرکز 24ساعته سامان ارتباط به شماره 6422-021 تماس بگیربد.

سپرده سرمایه‌گذاری کوتاه‌مدت ویژه (۳ تا۹ ماهه)

با سپرده سرمایه‌گذاری کوتاه‌مدت ویژه می‌توانید وجوه مازاد بر نیازهای جاری خود را برای مدتی مشخص از سه تا نه‌ماه سپرده‌گذاری کرده و سود آن را در مقاطع ماهانه (سه‌ماهه، شش‌ماهه و نه‌ماهه) دریافت کنید. نرخ سود دریافتی بسته‌به میزان دوره سپرده‌گذاری و مقاطع دریافت سود، متفاوت خواهد بود و به حساب یا سپرده معرفی‌شده، واریز می‌شود. 
در طول دوره سپرده‌گذاری امکان افزودن به مبلغ سپرده یا برداشت و انتقال وجه از آن وجود ندارد، اما بستن تمام یا بخشی از آن، پیش‌از پایان دوره سپرده‌گذاری امکان‌پذیر است.

سپرده سرمایه‌گذاری بلندمدت یک‌ساله

شما می‌توانید وجوه مازاد بر نیازهای جاری خود را برای مدتی مشخص، در بانک سامان سپرده‌گذاری کرده و سود آن را در یکی از مقاطع ماهانه (سه‌ماهه، شش‌ماهه و یک‌ساله) دریافت کنید. مقاطع دریافت سود متفاوت خواهد بود که در زمان تعیین‌شده به حساب یا سپرده معرفی‌شده واریز می‌شود.
در دوره سپرده‌گذاری، امکان افزودن به مبلغ سپرده یا برداشت و انتقال وجه از آن وجود ندارد؛ اما بستن تمام یا بخشی از آن، پیش‌از پایان دوره سپرده‌گذاری امکان‌پذیر است.

رمزینه، اپلیکیشن دریافت رمز دوم پویا
بستن

نزدیکترین شعب بانک سامان را روی نقشه بیابید
بانک سامان

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به بانک سامان است. © 1398