درباره بانکداری شرکتی

ما می‌دانیم که در کسب‌وکار، سرعت و کیفیت دریافت خدمات بانکی برای شما از اهمیت بالایی برخوردار است به همین دلیل مدیریت بانکداری شرکتی بانک سامان را با مجموعه‌ای از خدمات بانکی متنوع برای برآوردن نیازهای شما مشتریان شرکتی طراحی کرده‌ایم تلاش ما برآورده ساختن نیازهای مالی شما در سریع‌ترین زمان و با بهترین کیفیت ممکن است.   

چه شرکت‌هایی می‌توانند از خدمات بانکداری شرکتی بانک سامان استفاده کنند؟

  •   شرکت‌های دارای فروش بیش از مبلغ یک هزار میلیارد ریال.
  •   شرکت‌های دولتی و نهادهای عمومی غیر دولتی.
  •  اشخاص مرتبط و شرکت‌های زیر مجموعه بانک.
  •   شرکت‌های زیر مجموعه سایر بانک‌ها.
  •   شرکت‌های سهامی عام پذیرفته‌شده در بورس اوراق بهادار.
  •  اشخاص خارجی.

مزیت‌ها و منافع شما در همکاری با بانکداری شرکتی بانک سامان چیست؟

بانک سامان با اختصاص‌دادن بانکدار شرکتی و مدیر حساب به شما صاحبان شرکت‌ها، تلاش می‌کند تا خدمات بانکی موردنیازتان را به سرعت و سهولت پاسخ دهد. 

بانکداران شرکتی: بانکدار شرکتی شما مسئولیت بررسی تقاضای دریافت‌شده در راستای ارائه انواع خدمات اعتباری و سایر خدمات بانکی را بر عهده‌ دارد. برخی خدمات و محصولات ازطریق اخذ مجوز از ارکان اعتباری یا سایر مدیریت‌های بانک صورت می‌گیرد و برخی دیگر از خدمات ازطریق هماهنگی با سایر مدیریت‌ها یا سایر شرکت‌های گروه مالی سامان و ... انجام می‌شود. بانکداران شرکتی از کارکنان باتجربه و متخصص بانک هستند که تلاش می‌کنند شما را در ارائه بهتر خدمات یاری کنند.

مدیران حساب: مسئولیت اجرای عملیات اجرایی شرکت از قبیل پرداخت تسهیلات، صدور انواع ضمانت‌نامه‌های ارزی و ریالی، گشایش اعتبارات اسنادی و بروات، انجام حوالجات ارزی، افتتاح حساب، نگهداری حساب و ... بر عهده مدیر حساب است. مدیران حساب در بانک سامان به همراه تیم عملیات اختصاصی خود که از دانش تخصصی بانکی بالایی برخوردار هستند نسبت به انجام امور روزانه شما مشتریان اقدام می‌کنند.

رمزینه، اپلیکیشن دریافت رمز دوم پویا
بستن

نزدیکترین شعب بانک سامان را روی نقشه بیابید
بانک سامان

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به بانک سامان است. © 1398