سامانی‌شدن و سامانی‌ماندن، کیفیتی است که استراتژی کلان بانک در سال‌های پیش‌رو از برنامۀ پنج‌ساله‌اش، در پی توسعه و نهادینه‌سازی آن است. سامانی‌بودن ویژگی سرمایه‌های انسانیِ وفاداری است که با دانش عمیق خود و بکارگیری زیرساخت‌های استاندارد در راستای جذب مشتریانی که سامان انتخاب نخست آن‌هاست، حرکت می‌کنند.

اندیشۀ پروراندن سامانی‌ها، بستر طرح‌ریزی آکادمی سامان در سال 1392 شد؛ مرکزی که به شریان اصلی تغذیه سامان با نیروهایی مستعد و برخوردار از دانش روز در سال‌های آتی بدل خواهد شد. آکادمی سامان ارزشی افزوده و فراتر از یک مرکز آموزشی صرف برای سامانی‌هاست؛ اینجا کانون شکل‌گیری هویت و توسعۀ فرهنگ سامانی خواهد بود. ما در سال‌های نخستِ برنامۀ پنج‌ساله، با تغییر فضا، چیدمانِ نقاط تماس مشتریان با سازمان، تجربۀ مشتریان از سرعت، اعتماد و راحتی را دگرگون ساختیم و استاندارد دریافت خدمات بانکی را در کشور ارتقا بخشیدیم. اینک سامانی‌بودن نیز تجربه‌ای متفاوت و رضایتمندانه است که نیروهای نخبه را به سامان جذب و متمایل به همکاری وفادارانه خواهد ساخت.

سامان با اندیشه تبدیل‌شدن به کانون دانش و نوآوری‌های بانکیِ روز در ایران، راه‌اندازی آکادمی سامان را در سال 1393 عملیاتی کرد. این مرکز به‌عنوان مهد پرورش نیروهای نخبه و مرکز توسعه دانش بانکی، با دو دستور کار برای آموزش دوره‌های تخصصی کوتاه‌مدت و دوره‌های بلندمدت اجرایی فعالیت خود را آغاز کرد.‌ آکادمی سامان که در گام‌های نخست به‌طور اختصاصی به تأمین نیازهای آموزشی سامانی‌ها می‌پردازد، در گام‌های بعدی درهای خود را به روی تمامی علاقمندان به آموزش‌های تخصصی بانکی تا سطوح بین‌المللی خواهد گشود

رمزینه، اپلیکیشن دریافت رمز دوم پویا
بستن

نزدیکترین شعب بانک سامان را روی نقشه بیابید

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به بانک سامان است. © 1398