گروه مالی سامان

گروه مالی سامان، علاوه‌بر خودِ بانک سامان، 9 شرکت دیگر را هم دربرمی‌گیرد که طی سال‌های ۱۳۸۲ تا ۱۳۹۲ راه‌اندازی شده‌اند.
درحال حاضر این شرکت‌ها به‌طور اختصاصی برای تأمین خدمات موردنیاز بانک، مشتریان و نیز بازار هدف گسترده‌تر سامان، تحت نظارت بانک و به‌صورت مستقل اداره می‌شوند.
شرکت پرداخت الکترونیک سامان کیش
این شرکت در سال ۱۳۸۲ به منظور تأمین سیستم‌های الکترونیک مورد استفاده‌ مشتریان بانک سامان شامل دستگاه‌های خودپرداز، کیوسک‌های اینترنت‌بانک و دستگاه‌های پایانه‌ فروش و نیز توسعه‌ بستر رایانه‌ای و مخابراتی برای ارائه‌ سرویس‌های تجارت الکترونیک تأسیس شد. این شرکت در پیشگامی بانک سامان در عرصه‌ بانکداری الکترونیک، در دهه‌ نخست فعالیتش، نقشی اساسی داشته است.
برای اطلاعات بیشتر از وب‌سایت شرکت پرداخت الکترونیک سامان کیش به نشانی www.sep.ir دیدن کنید.
شرکت ارتباطات ماهواره‌ای سامان
این شرکت در سال 1383 برای ارائه خدمات انتقال داده‌ها، ارتباطات و مخابرات ماهواره‌ای و تأسیس تله‌پورت‌های ماهواره‌ای راه‌اندازی شد. شرکت ارتباطات ماهواره‌ای سامان ازطریق توسعه شبکه تحت پوشش به کشورهای منطقه در سال‌های اخیر، موفق به دریافت تقدیرنامه توسعه صادرات خدمات ICT در سال 1391 از وزارت ارتباطات شده است.
با مراجعه به وب‌سایت شرکت ارتباطات ماهواره‌ای سامان به نشانی www.samansat.com اطلاعات بیشتر را دریافت کنید.
شرکت صرافی سامان
صرافی سامان به‌عنوان نخستين صرافی بانک‌های خصوصی کشور در سال ۱۳۸۳، برای توسعه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ فعاليت‌های بانکی و مالی شامل تأمين خدمات تبادل و حواله‌ ارز و ارائه‌ مشاوره در اين زمينه تأسيس شد. برای دریافت اطلاعات بيشتر به وب‌سايت شرکت صرافی سامان به نشانی http://se24.ir/ مراجعه کنید.
شرکت بیمه‌ سامان
بیمه سامانشرکت بیمه‌ سامان در سال ۱۳۸۳ با مجوز بیمه‌ مرکزی ایران تأسیس شد و هم‌اکنون مجموعه‌ای کامل از انواع خدمات بيمه‌‌ای را ارائه می‌دهد. این شرکت در سال 1392 از سوی بیمه مرکزی رتبه سطح اول توانگری مالی در بین شرکت‌های بیمه فعال را از آن خود ساخت. دریافت لوح و تقدیرنامه برای کسب رتبه برتر در سومین جشنواره روابط‌عمومی مالی صنعت بیمه، از دیگر افتخارات شرکت بیمه سامان در این سال است.
اطلاعات کامل‌تر را می‌توانید از وب‌سايت شرکت بیمه‌ سامان به نشانی 

http://www.samaninsurance.com/ به‌دست آورید.

شرکت کارگزاری بانک سامان
شرکت کارگزاری بانک ساماناین شرکت در ابتدا به‌عنوان نخستین شرکت کارگزاری ایران، تحت نام شرکت کارگزاری کریشچی در سال ۱۳۷۲ به ثبت رسید. در سال ۱۳۸۵ به شرکت کارگزاری بانک سامان تغییر نام داد. معاملات سهام و اوراق پذیرفته‌شده در بورس، بازارسازی و بازارگردانی اوراق بهادار، مشاوره‌ سرمایه‌گذاری و پذیرش در بورس از خدماتی است که شرکت کارگزاری سامان ارائه می‌دهد.
برای به‌دست آوردن اطلاعات بیشتر، از وب‌سایت شرکت کارگزاری بانک سامان به نشانی samanbourse.com دیدن کنید.
شرکت اعتبارسنجی حافظ سامان ایرانیان
شرکت اعتبارسنجی حافظ سامان ایرانیاناین شرکت در سال ۱۳۸۶ به ثبت رسید و چندی بعد فعالیت خود را در زمینه‌ خدمات رتبه‌بندی اعتباری، تحت لیسانس شرکت اکسپرین آغاز کرد. سیستم اعتبارسنجی حافظ سامان ایرانیان با برخورداری از امکانات گزارش‌دهی اعتباری،  اعتبارسنجی اشخاص حقیقی و اعتبارسنجی اشخاص حقوقی از زمستان 1390 در شعبه‌های بانک سامان راه‌اندازی شده و درحال استفاده است. نشانی وب‌سایت شرکت اعتبارسنجی حافظ سامان ایرانیان etebarsanjisaman.com است.
شرکت پردازشگران سامان
شرکت پردازشگران سامان شرکت پردازشگران سامان در سال ۱۳۸۹ با هدف طراحی، تولید، پشتیبانی و توسعه محصولات، ابزارها و نرم‌افزارهای کاربردی مبتنی‌بر ساختار متمرکز برای تأمین نیازهای بانک تأسیس شد. از دیگر فعالیت‌های این شرکت می‌توان به طراحی، ارائه و استقرار نظام جامع کسب‌و‌کار و نظام مهندسی مجدد فرایندهای محیط کسب‌و‌کار، ارائه خدمات مشاوره‌ای در زمینه‌های مدیریت و بهره‌برداری از فناوری‌های نوین بانک و مکانیزه‌‌سازی سیستم‌های اداری و اجرای این سیستم‌ها اشاره کرد. شرکت‌ نرم‌افزاری تندرنور و شرکت توسعه خدمات الکترونیک آدونیس نیز زیرمجموعه شرکت پردازشگران سامان هستند. برای آشنایی با فعالیت‌های شرکت پردازشگران سامان به سایت این شرکت به نشانی samanpr.com مراجعه کنید.

 
شرکت خدماتی آفتاب تجارت سامان
 شرکت خدماتی آفتاب تجارت ساماناین شرکت در سال ۱۳۹۰ با هدف ساماندهی و پوشش تمامی نیروهای خدماتی موردنیاز بانک سامان به ثبت رسید. براساس مصوبات بعدی هیئت‌مدیره بانک سامان، پوشش بخشی از نیازهای پشتیبانی بانک شامل امور فنی، تعمیرات، نگهداری و تأسیسات شعب نیز برعهده‌ شرکت خدماتی آفتاب تجارت سامان گذاشته شد.
نشانی وب‌سایت این شرکت aftabts.com است.

 
شرکت تأمین سرمایه کاردان
کاردانبانک سامان با تکیه بر اعتبار و ظرفیت‌های مشارکتی خود با همکاری بانک خاورمیانه و بانک تجارت و با دریافت مجوز شورای عالی بورس و اوراق بهادار و کسب موافقت بانک مرکزی، در سال 1392 شرکت تأمین سرمایه کاردان را تأسیس کرد. این شرکت با هدف انجام امور سرمایه‌گذاری، مالی شرکتی و تأمین مالی راه‌اندازی شده است. اطلاعات کامل‌تر درباره این شرکت را می‌توانید از وب‌سایت آن به نشانی kardan.ir به‌دست آوردید.

 
شرکت کیش سل پارس
ساماتلشرکت کیش سل پارس (سهامی خاص) با پیشینه ده سال فعالیت در زمینه‌های اپراتوری و خدمات امور مشترکین، مخابرات، برق و فناوری اطلاعات موفق شد اولین پروانه نسل جدید اپراتور‌های تلفن همراه را در شهریور 1395 دریافت کند.
این شرکت در مرحله نخست پس از اخذ مجوزهای لازم از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی درصدد است در مسیر مأموریت خود ضمن ارائه سرویس‌های پایه، فعالیت خود را با هدف تمرکز بر خدمات ارزش‌افزوده در حوزه‌های بانکی، مخابراتی، ارتباطات ماشین به ماشین (M2M) و اینترنت اشیاء (IOT) با نام تجاری سامانتل به‌عنوان یکی از برندهای خود به انجام رساند. سیم‌کارت‌های سامانتل علاوه بر برخورداری و ارائه رندترین پیش‌شماره‌های تلفن همراه در کشور قابلیت استفاده از فناوری NFC (برخورداری از قابلیت تبادل اطلاعات بی‌سیم با سرعت‌بالا و بر بستر امن که به‌عنوان یک نمونه ملموس می‌توان از سیستم‌های پرداخت بر بستر NFC مشابه کارت بلیط‌های مترو و اتوبوس و کارت‌های تائید هویت نام برد) همچنین قابلیت USIM ( که جهت تأمین اینترنت پرسرعت به کار می‌رود) را به استفاده‌کنندگان ارائه می‌کند.کیش سل پارس تلاش می‌کند با استفاده از ابزارهای  فوق به برترین ارائه‌کننده خدمات نسل جدید ارتباطات همراه و انتخاب اول مشتریان هدف خود بدل شود. شما برای ارتباط با شرکت کیش سل پارس می‌توانید با شماره 87640-021 تماس گرفته یا به وب‌سایت این شرکت به نشانی  kishcellpars.com بروید. 
رمزینه، اپلیکیشن دریافت رمز دوم پویا
بستن

نزدیکترین شعب بانک سامان را روی نقشه بیابید
بانک سامان

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به بانک سامان است. © 1398