فراتر از تجربه بانکی

ما در بانک سامان بر این باوریم که مشتریان خاص ما شایسته دریافت خدماتی اختصاصی و فراتر از خدمات معمول بانکی هستند. اگر میزان سپرده‌گذاری شما (مجموع سپرده‌های ریالی و ارزی) بیش‌از 35 میلیارد ریال باشد، با دریافت یک کارت مشکی در گروه سامانیان خاص قرار می‌گیرید و از خدمات بانکی و غیربانکی و پیشنهادهای سرمایه‌گذاری ما بهره‌مند خواهید شد. همچنین می‌توانید کارت اعتباری تا سقف 500میلیون ریال دریافت کنید.

خدمات بانکی خاص
سامان زندگی
بیمه مشتریان ویژه
خدمات مالی و سرمایه‌گذاری

سریعتر بدانیم
رمزینه، اپلیکیشن دریافت رمز دوم پویا
بستن
آخرین خبرهاآخرین خبرها
پرسش‌های رایجپرسش‌های رایج
خدمات بانکداری خاص شامل چه مواردی است؟
این خدمات در چهارگروه خدمات بانکی خاص، سامان زندگی، بیمه سامانیان و خدمات مالی و سرمایه گذاری به مشتریان خاص با نرخهای ترجیحی و تخفیفات خاص ارائه می شوند.
بانکدار اختصاصی چه فردی است؟
برترین بانکداران سامان برای ارائه خدمات به سامانیان خاص انتخاب شده و آموزش دیده‌اند. این بانکداران در دفاتر اختصاصی مستقر شده‌اند و تنها به مشتریان خاص به صورت 24 ساعته خدمت‌رسانی می‌کنند‌.
دفاتر اختصاصی چیست؟
تنها شما مشتریان خاص می توانید با مراجعه به این دفاتر، تمامی خدمات بانکداری اختصاصی را به صورت حضوری دریافت نمایید.
کارت مشکی چیست؟
این کارت تنها به سامانیان خاص ارائه شده و ابزار بهره‌مندی ایشان از خدمات بانکداری الکترونیک سامان می باشد. شما با داشتن این کارت‌ها، افزون ‌بر تمامی قابلیت‌های کارت‌های بانکی، از مزایای زیر نیز برخوردار می‌شوید:

استفاده از خدمات بدون نوبت در شعب، باجه‌‌‌های اختصاصی شعب و دفاتر اختصاصی
دریافت خدمات سفارشی و استفاده از تخفیف‌های 5 تا 35 درصدی در مراکز و فروشگاه‌های طرف قرارداد
سامانیان خاص چه کسانی هستد؟
با سپرده‌گذاری (مجموع، میانگین یا مجموع و میانگین سپرده‌های ریالی و ارزی) 35 میلیارد ریال به بالا در این گروه قرار می‌گیرید. برای شما کارت مشکی صادر می‌شود و از خدمات بانکداری خاص ما برخوردار می‌شوید. همچنین به هر یک از شما یک بانکدار اختصاصی تخصیص می یابد. شما می توانید علاوه بر کلیه شعب به دفاتر اختصاصی جهت دریافت کلیه خدمات بانکی و غیر بانکی خود نیز مراجعه نماید.
شبکه‌های اجتماعیشبکه‌های اجتماعی

نزدیکترین شعب بانک سامان را روی نقشه بیابید

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به بانک سامان است. © 1398