ارز درمانی

فروش ارز درمانی با تأیید و تشخیص کتبی پزشک متخصص معالج داخلی (برای مبالغ حداکثر معادل 10هزار دلار) و تأیید شورای عالی پزشکی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی (برای مبالغ بیش‌از معادل 10 هزار دلار) با ارائه سایر اسناد و مدارک و رعایت سایر ضوابط و مقررات پرداخت می‌شود.
 

ارز دانشجویی

بانک سامان برای تأمین هزینه‌های شهریه و اقامت خارج از کشور دانشجویان آزاد غیر بورسیه که در مقطع فوق‌لیسانس یا بالاتر تحصیل می‌کنند، ارز دانشجویی در نظر گرفته است. برای خرید ارز دانشجویی ابتدا لازم است شما یا یکی از افراد خانواده‌تان (پدر، مادر یا همسر) یا وکیل‌تان (با ارائه وکالت‌نامه رسمی)، فرم درخواست آن را در یکی از شعبه‌های سامان تکمیل کنید.

مدارک لازم برای خرید ارز مسافرتی از بانک سامان:

1. تصویر مدارک دانشجو شامل شناسنامه، کارت ملی، تمام صفحات دارای اطلاعات گذرنامه متقاضی و ویزا (درخصوص کشورهایی که اخذ ویزا برای آن‌ها اجباری است) یا کارت اقامت معتبر دانشجویی.
2. کد رهگیری از وزارت علوم تحقیقات و فناوری یا وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی مبنی‌بر اشتغال به تحصیل دانشجو در خارج از کشور
3. اصل گواهی اشتغال به تحصیل به نام دانشجو، در سربرگ دانشگاه که توسط وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران تأیید شده است.

فروش ارز به بانک سامان

  • برای فروش ارز، به‌همراه کارت ملی خود به یکی از شعبه‌های بانک سامان بیایید.
  • اگر یک حساب قابل واریز و برداشت ریالی در بانک سامان داشته باشید، معادل ریالی ارز شما به این حساب واریز می‌‌‌‌‌‌‌شود؛ درغیر این صورت، مبلغ به‌‌‌‌‌‌‌صورت نقدی ‌‌‌‌‌‌‌به شما پرداخت می‌‌‌‌‌‌‌شود.
  • اگر ارز مورد‌نظر برای فروش، تا 10هزار یورو یا معادل آن به ارزهای دیگر باشد، بانک با رعایت مقررات پیشگیری از پول‌شویی، ارز شما را خریداری می‌‌‌‌‌‌‌کند.
کارساز، اعتباری ویژه برای کارکنان شرکت ها
بستن

نزدیکترین شعب بانک سامان را روی نقشه بیابید

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به بانک سامان است. © 1398