در سامان، دیده و شنیده می‌شوید 

ما آماده شنیدن درخواست‌ها، پیشنهادها، انتقادها و شکایت‌های‌تان هستیم. 
شما می‌توانید با تماس تلفنی، ارسال ایمیل و فکس پیام خود را به ما برسانید. فرم‌های نظرسنجی و سامانه ثبت پیشنهاد و انتقاد در وب‌سایت بانک سامان، راه‌هایی برای انتقال سریع نظرها و درخواست‌های شماست. 
اگر به یکی از شعب بانک سامان آمدید، از دستگاه‌های نظرسنجی به‌عنوان ابزاری برای ارتباط آسان با کارشناسان ما استفاده کنید.
برای کسب اطلاعات بیشتر راه‌های ارتباطی و پیگیری درخواست‌های خود بروشور را مطالعه کنید.
 
رمزینه، اپلیکیشن دریافت رمز دوم پویا
بستن

سامان‌ارتباط

برای استفاده از خدمات تلفن‌بانک سامان، گفتگو با متخصصان بانکی و ارتباط با کارشناسان امور مشتریان ویژه، با سامانه 24ساعته سامان‌ارتباط به شماره 6422-021 تماس بگیرید.
تلفن‌‎بانک: برای استفاده از خدمات تلفن‌بانک کافی‌ست پس‌از شماره‌گیری 6422-021، کلید 1 را فشار دهید. برای انجام عملیات در این سامانه لازم است شماره مشتری و رمز تلفن‌بانک خود را بدانید. (درصورت نداشتن رمز تلفن‌بانک به شعبه بیایید.)

خدمات تلفن‌بانک سامان
1- تلفن‌بانک: امکان انجام عملیات غیرحضوری مانند پرداخت قبض، تغییر رمز، دریافت شبا، دریافت مانده سپرده و کارت، دریافت سه گردش آخر سپرده، دریافت صورت‌حساب از‌طریق فکس، انتقال وجه به سپرده یا کارت سامان، مسدود‌کردن کارت، اطلاع از وضعیت چک‌های صادر‌شده و واگذار‌شده و مسدود‌کردن یک برگه چک برای شما فراهم است.
2- پرداخت قبض: امکان پرداخت قبوض خدمات شهری (آب، برق، گاز، تلفن) برای شما فراهم است.
3- شماره شبای سپرده: با وارد‌کردن شماره سپرده سامانی، شماره شبا را دریافت کنید.
 گفتگو با کارشناس: برای گفت‌و‌گو با متخصصان بانکی کافی‌ست پس‌از شماره‌گیری 6422-021، کلید 2 را فشار دهید. همکاران ما به‌صورت شبانه‌روزی به پرسش‌های عمومی و تخصصی شما در حوزه‌های مختلف بانکی پاسخ می‌دهند و آماده ارائه خدماتی مانند انسداد کارت در شرایط اضطراری هستند. همچنین از این طریق ثبت پیشنهاد، درخواست، انتقاد و شکایت‌‌ احتمالی شما امکان‌پذیر است.
امور مشتریان ویژه: برای ارتباط با کارشناسان امور مشتریان ویژه کافی‌ست پس‌از شماره‌گیری 6422-021، کلید 3 را فشار دهید. همکاران ما آماده راهنمایی و پاسخگویی به شما مشتریان برتر هستند. شما سامانیان می‌توانید درخواست، پیشنهاد یا شکایت خود را نیز از این طریق به اطلاع ما برسانید.
شکایت پیشنهاد و انتقاد: شما می‌توانید برای ارتباط با این کارشناسان رسیدگی به امور مشتریان در ساعت‌های اداری با شماره تلفن 6422-021 کد 4 تماس بگیرید و با دورنگار 22659427-021 مکاتبه کنید. کارشناسان اداره رسیدگی به امور مشتریان، پاسخگوی درخواست‌های شما هستند.
تلفن گویا: شما می‌توانید برای ارتباط با تلفن گویا کلید 5 را فشار دهید و بعد از واردشدن برای آگاهی از ساعات کاری شعب کلید یک، نشانی شعب کلید 2، شعب دارای صندوق امانات کلید 3 را فشار دهید.

ثبت پیشنهاد و شکایت

مشاهده پاسخ شکایات
 

خطِ مشی رسیدگی به شکایات بانک سامان
ما در بانک سامان، در مواجهه و پاسخگویی به بازخوردهای مثبت یا منفی شما مشتریان عزیز، ارتباطی دوستانه و مستقیم را انتخاب می‌کنیم. ازاین‌رو، برای پاسخگویی مؤثر به شکایات شما، نظامی عادلانه و کارآمد را راه‌اندازی کرده‌ایم. این نظام تمامی فرایند‌های مربوط به دریافت شکایات، اعلامِ دریافت شکایت به مشتری، اقدامات رفع مشکل، ارائه گزارش‌های مربوط و نگهداری سوابق را دربر می‌گیرد.
برای مشاهده خط‌مشی رسیدگی به شکایات بانک سامان کلیک کنید.
برای آگاهی از فرایند رسیدگی به صدای مشتریان اینجا کلیک کنید. 
سامانه ثبت پیشنهاد و شکایت
برای ایجاد ارتباط آسان‌ و دریافت نظرات شما، سامانه ثبت پیشنهاد و شکایت راه‌اندازی شده است.
  • پیشنهاد: ما از پیشنهادهایی که زمینه اجرای آن‌ در بانک و چارچوب قوانین بانکی کشور فراهم است، استقبال می‌کنیم.
  • شکایت‌: ثبت، پیگیری و پاسخگویی به شکایت‌ها در کوتاه‌ترین زمان توسط کارشناسان رسیدگی به امور مشتریان انجام می‌شود.
  • درخواست‌: درخواست‌های شما برای بررسی و پاسخگویی در سیستم رسیدگی ثبت شده و یک شماره پیگیری به آن اختصاص داده می‌شود.
  • انتقاد: ما ارزش دیدگاه‌های سازنده شما را دانسته و آن‌ها را لازمه رشد خود می‌دانیم.
 
فرایند ثبت و رسیدگی 
1- پیشنهاد یا شکایت خود را ازطریق سامانه ثبت پیشنهاد و شکایت به اطلاع ما برسانید.
2- یک کد پیگیری به تلفن همراه‌تان پیامک می‌کنیم. شما می‌توانید با استفاده از این کد پیگیری از روند رسیدگی به شکایت خود باخبر شوید.
مشاهده پاسخ شکایات
3- کارشناسان رسیدگی به امور مشتریان، پیشنهاد یا شکایت شما را بررسی کرده و درصورت نیاز با شما تماس می‌گیرند. در نهایت با ارسال پیامک، شما را برای مشاهده نتیجه رسیدگی به شکایت در سایت بانک سامان باخبر می‌کنیم.
4- درصورت عدم رضایت شما، شکایت‌تان را دوباره بررسی کرده و نتیجه آن را به شما اطلاع می‌دهیم.
امور مشتریان
امور مشتریان به‌عنوان دیده‌بان رفتارها و روندهای درون‌سازمانی، حافظ منافع شما مشتریان عزیز بوده و وظیفه رسیدگی به خواسته‌های برحق ایشان را به عهده دارد. کارشناسان رسیدگی به امور مشتریان تلاش می‌کنند تا با بهینه‌سازی فعالیت‌ها و روندهای درون‌سازمانی، سرعت و کیفیت ارائه خدمات و محصولات را ارتقا دهند.
شما می‌توانید برای ارتباط با این کارشناسان در ساعت‌های اداری با شماره تلفن 6422-021، کد 4 تماس بگیرید و با دورنگار 22659427-021 مکاتبه کنید. کارشناسان اداره رسیدگی به امور مشتریان، پاسخگوی درخواست‌های شما هستند.
• اگر پرسش، درخواست، پیشنهاد یا انتقادی دارید، ازطریق ایمیل  info [at] sb24 [dot] com  با ما در میان بگذارید تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن درخواست شما را بررسی کرده و به شما پاسخ دهیم. بهتر است متن ایمیل‌های شما با حروف فارسی باشد و اگر ما بانک شما هستیم، نام و نام‌خانوادگی و شماره مشتری خود را نیز برای ما ارسال کنید.
• مستندات و مدارک کتبی خود را به صندوق پستی سامان (5565-15175) ارسال کنید.

نظرسنجی

1-سامانه نظرسنجی آنلاین: ما در راستای طراحی و ارائه خدمات و محصولات متناسب با زندگی و کسب‌و‌کار سامانی‌ها، در بازه‌های زمانی مختلف درباره موضوعات متنوع نظرات شما را درقالب نظرسنجی دریافت می‌کنیم. بررسی داده‌های جمع‌آوری‌شده ازطریق نظرسنجی‌ها، ما را در دستیابی به شناخت هرچه بهتر خواست‌های‌تان یاری می‌کند. 
با تکمیل فرم‌های نظرسنجی ضمن مشارکت در توسعه خدمات بانک، در قرعه‌کشی‌های دوره‌ای شرکت و از جوایز درنظر گرفته‌شده بهره‌مند خواهید شد.

2-دستگاه‌های نظرسنجی در شعب سامان: ابزاری آسان برای ارتباط شما با ما هستند.

نشانی‌ها

  • شعب سامان: همکاران ما در تمام شعب سامان آماده راهنمایی، ارائه خدمات و محصولات، شنیدن حرف‌ها و دیدگاه‌های ارزشمندتان هستند.
برای اطلاع از نشانی شعب تهران، شعب شهرستان و ساعت کاری آن‌ها کلیک کنید. 
همچنین می‌توانید از روی نقشه گوگل نزدیک‌ترین شعبه بانک سامان به محل سکونت خود را پیدا کنید.

شبکه‌های اجتماعی

ما تلاش می‌کنیم با حضور در شبکه‌های اجتماعی، علاوه‌بر ایجاد رابطه‌ای صمیمانه‌تر در هر زمان و مکان، راهنمای شما برای انجام خدمات بانکی باشیم. شما نیز با دنبال‌کردن صفحه بانک سامان در هریک از این شبکه‌ها می‌توانید از فعالیت‌ها، خدمات، محصولات و آخرین اخبار بانک مطلع شوید. همچنین شما با اشتراک‌گذاری نظرات و پیشنهادات خود درباره هریک از پست‌ها، ما را در ارائه هرچه بهتر محصولات و خدمات یاری ‌خواهید کرد.

•    کانال ویدیویی بانک سامان را در رسانه اجتماعی آپارات مشاهده کنید.
•    اخبار، محصولات و خدمات جدید بانک سامان را در لینکداین بخوانید.
•    بانک سامان را در شبکه اجتماعی اینستاگرام دنبال کنید.

ما را در پیام‌رسان‌های داخلی با نام samanbank@ دنبال کنید.

 

             

نزدیکترین شعب بانک سامان را روی نقشه بیابید
بانک سامان

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به بانک سامان است. © 1398