با نت بانک سامان

حساب‌های خود را مدیریت کنید
امکان دیدن مشخصات کامل حساب‌ها/سپرده‌ها، موجودی و گردش آن‌ها، تمامی واریزها، برداشت‌ها و انتقال‌ها با شرح کامل، وضعیت فعال، راکد یا مسدودبودن
حساب‌ها و زمان سررسید سپرده‌های مدت‌دار در نت‌بانک سامان فراهم است.
انتقال وجه انجام دهید
شما می‌توانید از کارت‌ها و حساب‌های سامان خود به دیگر کارت‌ها و حساب‌های سامان، به‌صورت عادی (از یک حساب به حساب دیگر)، گروهی (هم‌زمان به چند حساب)، مستمر (مبالغی مشخص در دوره‌های زمانی موردنظر) و انتقال در آینده (دستور انجام انتقال در تاریخ موردنظرتان)، انتقال وجه انجام دهید. همچنین می‌توانید از کارت سامان به کارت بانک‌های دیگر (با سامانه سحاب) و از حساب سامان به حساب‌های بانک‌های دیگر (با سامانه‌های ساتنا و پایا) انتقال وجه بین‌بانکی انجام دهید.
چک‌های خود را مدیریت کنید 
در نت‌بانک می‌توانید دسته‌چک‌های سامانی خود و جزئیات آن‌ها را مشاهده کنید. همچنین ثبت مبلغ و انسداد موقت برگه‌هایی از چک، درخواست دسته‌چک جدید و مشاهده چک‌های واگذارشده به حساب‌ها/سپرده‌های سامانی‌تان امکان‌پذیر است.
از خدمات کارت بهره‌مند شوید
مشاهده فهرست کارت‌های شما در بانک سامان با شرح جزئیات کامل هر کارت شامل وضعیت فعال یا مسدودی و نیز انسداد آن در نت‌بانک سامان برای شما فراهم است.

از وضعیت کارت اعتباری خود باخبر شوید
با نت‌بانک می‌توانید از جزئیات کارت‌های اعتباری سامان خود شامل موجودی، تاریخ صدور و انقضای کارت، جزئیات خریدهای انجام‌شده با کارت، وضعیت بازپرداخت بدهی یا اقساط و سررسیدهای بازپرداخت باخبر شوید.
 
وضعیت تسهیلاتی خود را مشاهده کنید
در نت‌بانک می‌توانید انواع تسهیلات دریافتی خود از بانک سامان و جزئیات مربوط به بازپرداخت‌ها، بدهی‌ها، دوره‌های بازپرداخت، مانده بدهی وتعداد اقساط باقی‌مانده را مشاهده کنید.
قبض‌های خود را بپردازید؛ با نت‌بانک سامان می‌توانید تمامی قبض‌های خدمات شهری، عوارض شهرداری و نوسازی خود را به‌صورت تکی یا گروهی (چند قبض با هم) پرداخت کنید.
از خدمات بازار سرمایه برخوردار شوید؛ شما می‌توانید بدون مراجعه به شعبه‌های بانک، با ثبت درخواست خدمات "خریدوفروش آنلاین سهام" این خدمت را برای خود فعال کنید و معاملات خود در بازار اوراق بهادار را به‌صورت آنلاین انجام دهید.

شارژ بخرید؛ ازطریق نت‌بانک سامان می‌توانید انواع شارژهای تلفن همراه را خریداری کنید.

محاسبات بانکی انجام دهید؛ شما می‌توانید سود انواع سپرده‌های سرمایه‌گذاری و تسهیلاتی که بانک سامان ارائه می‌دهد را با مبالغ و دوره‌های دریافت سود (سپرده) یا بازپرداخت اقساط (تسهیلات) موردنظر خود محاسبه کنید.

بیشتر بدانیم

  • در نت‌بانک سامان افزون‌بر خدمات بانکی و عملیاتی می‌توانید اطلاعات کلی در مورد کاربری و پشتیبانی این سامانه و امکاناتی برای تغییر رمز ورود، تنظیم سپرده‌های پرمراجعه و تغییر چیدمان حساب‌ها / سپرده‌ها دریافت کنید.
کارساز، اعتباری ویژه برای کارکنان شرکت ها
بستن

نزدیکترین شعب بانک سامان را روی نقشه بیابید

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به بانک سامان است. © 1398